محل تبلیغات شما

عرض کنم که چشم رو هم گذاشتیم نوبت کنکور رسید !! 

اولین تابستونی بود که همه میگفتن بشین درس بخون! منم که همش دنبال بازی و اینا بودم زورم میومدbig grin

اکباتان دبیرستان عموئیان بودم.

حالا نحوه درس خوندنم چجوری بود ؟big grin کارتون شکرستان قسمت کنکور صمد رو ببینین دقیقا من بودمlaughing

میگفتن هر یه ساعت درس 10 دقیقه استراحت ! منم میشستم حساب میکردم همه استراحتارو جمع میکردم یهو یه روز تعطیل میکردم درس نمیخوندم laughing درسمم خوب بود فقط یادمه حسابان و جبرم ضعیف بودم.big grin

خلاصه روزی یکی دوساعت درس میخوندم برقیشم به بطالت میگذروندم big grin تابستون تموم شد و فصل مدارس شروع شد big grin

این آزمونای قلمچی هست ؟ اون موقع 300 تومن دادم که هرهفته جمعمو به باد بدم big grin میرفتم آزمون میدادم ظهرش لت و پار میرسیدم خونه !

یادمه اون موقع تو هر آزمون چندتا سوال از آزمون قبلی میومد بخاطر همین میشستم جوابای آزمون قبلی رو حفظ میکردم که اگه اومد بزنم. بعد تو این آزمون جدیده سوال همون بود ولی گزینه هارو جابجا میکردنlaughing خلاصه این میشد که غلط میزدم big grin 

یا اینکه یه سری جواب بخش جبر واحتمالش همش گزینه یک میشد و یکی از بچه ها همینجور شانسی همه رو یک زده بود، ترازش خیلی خوب شدbig grin بعد منم از حسادت آزمون بعدی بخش هندسه رو همه رو گزینه 2 زدم، این شد که دیگه مشاورم باهام تماس نگرفت big grin

یکی از مشاورام جوانکی بود نادان big grin ساعت 11 شب زنگ میزد خونمون میگفت داری چیکار میکنی؟big grin

یه بار یه چی بهش گفتم که نمیدونم چرا دیگه اونم زنگ نزد laughing

مثلا یادمه  ترازم تا 4990 رفت ولی هیچ وقت 5000 به بالا نشد big grin

قشنگ معلوم بود کاظم قلمچی توطئه کرده بود برام big grin

و ماجراهایی از این قبیل که داشتم و درس نمیخوندم تا نوبت کنکور رسیدbig grin

حوزه امتحانیم افتاده بود سر کوچمون، روبرو سرزمین عجایب big grin همه تستارم میزدم اصن رد خور نداشتbig grin یادمه با این دید که دانشگاه تهران من دارم میام برگه رو تحویل دادمbig grin

کنکور زبانم شرکت کردم که حوزش دانشگاه شریف بود خیلی کثیف بود دانشگاشون اصن خوشم نیومدbig grin همون بهتر که قبول نشدم big grin

آزاد یادمه خیلی راحت بود کنکورش خداییش رتبم خوب شدbig grin گفتم درسم خیلی بد نبود فقط بازیگوش بودمbig grin

ولی کنکور یه درس بزرگ بهم داد !!!! 

سالی که کنکورداشتم کسی بهم گیر نمیداد یا همش بابت هرچی کنکورو بهانه میکردم!! اما وقتی نتایج اومد فهمیدم چه گندی زدم big grin دستم برا همه رو شدbig grin

بعله دوستان هرچیزی یه انتهایی دارهbig grin نتایج اومد و خونمو شلوغ پلوغ بود.

همه در تکاپوی اینکه من چی کجا قبول شدم؟big grin

کنکور ریاضی که شدم 47 هزار rolling on the floor 

قشنگ یادمه مامانم بالا سرم بود اینجوریstraight face

کنکور زبان شدم 8 هزار ( زبانم خوب بود همیشه 100 میزدم، اصن عمومی زیر 50 نداشتم )

کنکور آزاد اون موقع جدا بود از سراسری ، رتبم شد 54big grin

البته برای کنکور آزاد بیشتر وقت گذاشتم تا سراسریbig grin

و اینگونه شد که . 

ادامه در قسمت بعد 

76. مهمان ناخوانده

72.خاطرات کنکور و دانشگاه من (1)

68. مردی به نام اوه

رو ,کنکور ,درس ,یه ,آزمون ,میکردم ,اون موقع ,همه رو ,آزمون قبلی ,نوبت کنکور ,خوب بود

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گذار بیمه معلم باید بنویسم